lütfen sessiz kalmayalım

Login or register to tag items

9 reacties

5
Kas

aşağılık insanlar.

Poison46 kullanıcısının resmi

aşağılık insanlar. diyecek başka şey bulamıyorum. seks fln değil bunlarınki düpedüz akıl hastalığı. belalarını bulsunlar.

5
Haz

gg

enes_gul kullanıcısının resmi

gg

4
Kas

...

noog kullanıcısının resmi

Elleri ayakları kırılsın şerefsiZ oğlu şerefsiZler Şaşkın*

3
Kas

Eski hapishaneler

maniachkn kullanıcısının resmi

Hapishanelerde çok zengin insanlar kral gibi yaşar. Lakin bunlar gibi iğrenç ötesi suç işleyenleri eski hapishanelerde 50-60 kişilik koğuşlarda hergün iyice döverlerdi.Şimdi bir koğuşta yatıp duruyolar.Böyle insanlar ASLA eğitimle falan düzelmez.Bunları hem hadım edecen, hem de hergün dövecen,ömür boyu.Ölüm armağan olur böylelerine.Bir kere değil,hergün,hatta imkan olsa heran ölmeleri için yapılmadık işkence bırakmayacaklar.Suçsuz insanlar işkenceye maruz kalıyor.Halbuki asıl işkenceyi bunlar hakediyor.İnsanların beynine hitap edersek olacağı bu.Kalplere inmek şart.

3
Kas

inanılmaz

busebahar kullanıcısının resmi

daha yazının başında bile ürperdim şok oldum. nasıl ya bu kadar kolay mı bu insanların ortalıkta bu kadar rahat dolaşmaları. hadım ne kelime benim bile bayan başımla hadım edene etme aşamasına gelene kadar yapacaklarıma aklım ermezdi eminim. AHİRETTE hesap veremeyecekler, RABBİM ıslah etsin.

3
Kas

idam değil

gs irem kullanıcısının resmi

bence idam etmek değil ama süründürmek lazım. ömür boyu hapis cezası olması lazım. af fln olmaması lazım. ama oda bi işe yaramıo ki. bizim hapisanelerde maşallah hapisane diil tavla tv cep tel. olan hapisaneler fln var. hani fakir bi kişiyse normal hayatından daha iyi yaşıo hapisanede. öle olmaması lazım. tek kişilik koğuşlar. yatak yorgan bide dolap. bide günde üç öğün yemek. oda çorba makarna ekmek su. hani köfte möfte fln diil. böle olmalı bence. ama bizim hapisaneler böle olana kdar ohooooo....***GS***

3
Kas

bunları alcan!!!

gunx kullanıcısının resmi

ben polis olsam dayanamayıp tecavüz eden pisliğği orda organları çıkana kadar öldürürdüm.ayıp denen bişey var yaaaa

3
Kas

evet cezalarını çeksinler

zeynox kullanıcısının resmi

evet cezalarını çekmeliler, en acısından hem de.... ama ben ölüm cezasına karşıyım ilke olarak. hadım edilmelerini %100 destekliyorum. fakat o da yetmez bence. gözetin altında tutulmalılar. yoksa başka sapıklıklar da gyapabilirler.

3
Kas

sade

sadekar kullanıcısının resmi

arkadaşlar bi şeyler yapmamız gerek ne yapabilcegimi ben de bilmyorum ama yapmalıyız... bu gibi insanlar en agır şekilde cezalandırlmalı herkes tepkisini belli etsn gerekli mercilere iletsn lütfen insanlık namına