Oyun

Kendi Şehrinizi Oluşturun

Kendi şehrinizi kuruyoruz.Olabildiğince ziyaretçi toplamaya çalışıyoruz.Buda bizim içerix şehrimiz :) http://icerx.myminicity.com

Kırmızı Oyun (RED)

Bu basit ama keyifli oyunda amacınız savunduğunuz üsse gelen topları göktaşlarını vs uzak tutmak. Bunun için de iki ateş şekliniz var bir fare tıklaması ki bu fazla enerji harcamaz diğeri de klavyenizdeki Space (boşluk) karakteri... Oyunun grafikleri ve arka fon müziği o kadar başarılı bir şekilde kugulanmış ki oynadığınız oyunun basitliğinden keyif almaya başlıyorsunuz... (enerji barına dikkat tükenince bir süre ateş etmeyin dolar) İyi oyunlar

Yeşille Buluş!

Siz yeşil bir noktasınız ve yeşil daireye ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oldukça iyi bir fizik motoru olan oyunun farenizin hareketine yönelen bir izden ibaret olmasına rağmen inanılmaz bağımlılık yapan bir yapısı var!..

Kaleleri Yıkalım!

Milattan önce 500 yılından başlayarak 1700lere kadar geldiğiniz bu oyunda seviyeleri kaleleri yıkarak aşıyorsunuz. Oyunun oynadıkça öğreten bir yapısı olsa da sadece fare kullanmanın yeteceğini belirteyim! iyi oyunlar..

Bu Filmi Hatırladın mı?

Bu oyunda size sunulan 3 resimden filmin adını çıkarmaya çalışıyorsunuz. Filmin kendi orjinal resimleri kullanılmadığı için biraz daha kafa yoran ama keyifli bir oyun. İyi eğlenceler!

BrowserQuest Tam Macera!..

Daha evvel değişik binlerce versiyonunu oynamış olduğunuzu tahmin ettiğim bir türün bence enteresan bir örneği bu site... Oyuna üyelik veya kurulum falan yapmadan bir karakterine isim vererek giriyorsun. Oyun direk tarayıcı üzerinde ve Mozilla desteğiyle çalıştığından hiç yorucu falan da değil. Oyuna giren insanlarla da yazışmak mümkün ama daha önce karşılaştığınız kişinin aynı kişi olmayabileceğini mutlaka düşünün. Mesela şu an icerix karakteriyle dolanıyorum efendim :)

Top Gezdirmece!

Bu oyunda topu sağa sola yönlendirerek hızlı bir oyunda reflekslerinizle ilerliyorsunuz. Arada küçük küpleri yemeye çalışın bonuslar çıkıyor. (görünmezlik, küçülme vs.) Klavyeyle oynanabilse de fare ile daha iyi performans mümkün! İyi oyunlar...

Kelime Savaşı

Bu oyunda olabilkdiğince hızlı bir şekilde yukardan aşağıya akan yazıları yazarak yok ediyorsunuz. Kolay gibi görünebilir ama değil. Kelimelerin ingilizce olması da dil geliştirir diyelim :)

Renkler Konusunda Nasılsın?

Burada adım adım gözlerinizin algısının ne durumda olduğunu anlayabileceğiniz bir dizi test uyguluyorsunuz. Gayet keyifli sonunda skor kısmında çıkan puan sizin eseriniz :) (ben 7,2 yaptım şimdiden belirtirim)

Zoomumba

Bu oyunda hayvanat bahçesini yönetiyoruz.Hayvan almak, yere dökülen çöpleri temizlemek,hayvanlarımızı beslemek gibi görevlerimiz var.Kazandığımız parayla hayvanat bahçemizi büyütüyoruz yeni hayvanlar alıyoruz vs.İyi oyunlar...

İçeriği paylaş