Animasyon

Evrim Videosu

İnsanoğlu evriminin teorisi üzerine güzel bir anime... Yapılış tekniği gerçekten başarılı, kendini izletiyor...

Pop İkonları...

popicon1.jpg
Klasikleşmiş popüler kültür ikonlarını başka bir gözle görmek isteyenlere ilginç grafikler....

Bu nasıl bir Gif :)

platform3.gif
Lütfen icerixten tam sayfa olarak bakın çok başarılı bir çalışma olmuş :)

Ayıların piramidi

tek yapman gerek mouse ile ayıları meşgul etmek !!!!! uyuz birşey

DRIFT - Gövdesiz Dansçı !!

eyebig.gif
çok ilginç, bir göz var mouse ucunda, müzikler hoşuna giderse kopamayabilirsin !!

Fotoğraflarınıza Hayat Verin

surat2_sm.jpg
Linkini verdiğim sitede ansayfada en baştaki haberde istediğiniz fotoları nasıl animasyon haline getirebileceğiniz anlatılmış videosuda var orda kolay gelsin...

dragonball

1.jpg
dragonball zamanında ülkemizde de gösterilen harika bir çizgi film idi.. kuyruklu kahramanımız " songoku" ve arkadaşı "krilin" in maceralarını heralde hepimiz biliriz =) ve muhteşem dublajlarıda o çizgi filme tapma nedenlerimizin başında gelir şüphesiz.. bu adresren dragon ball'ın bir çok bölümünü indirebilirsin.. meraklısı için harika bir kaynak =)

kiwi

kiwiu.JPG
izlerken gözlerim doldu..cok tatlı bir animasyon,bir kuş hakkında.. ilk izledigim sitede animasyonun altında su acıklama vardı; Bu animasyon uçamayan bir kuş olan Kiwi'nin uçma tutkusunu nasıl gerçeğe çevirdiğini anlatmaktadır. Kiwi hakkında kısaca şunları anlatmak mümkündür: KİWİ: Yeni Zelanda'nın ulusal kuşu olarak bilinen Kiwi uçamaz. Yerde bulunan bir delikte yaşar, tamamen kördür ve her sene sadece tek bir yumurta bırakır. Buna rağmen, bilim adamlarının araştırmalarına göre yaklaşık 70 milyon yıldan beri hayatta kalmayı başarmıştır.
Tags:

korsana hayır!

south_wideweb__470x307,0.jpg
south park karakterleri korsan mp3 indirmenin ne kadar yanlış olduğunu bize hatırlatmaya çalışıyorlar.. ama değişik bir anlatımla =) hele o lars ulrich'in başına gelenleri görünce içim ezildi.. bi daha internetten şarkı indirmek mi? asla =)
İçeriği paylaş