indir

Kaleleri Yıkalım!

Milattan önce 500 yılından başlayarak 1700lere kadar geldiğiniz bu oyunda seviyeleri kaleleri yıkarak aşıyorsunuz. Oyunun oynadıkça öğreten bir yapısı olsa da sadece fare kullanmanın yeteceğini belirteyim! iyi oyunlar..

singular

ted

Tags:

Online Torrent İndirici

04.JPG
İnternetten film müzik veya başka şeyler indirmek için torrentleri kullanıyoruz. İnternet üzerinde bulduğumuz torrent dosyalarını bilgisayarımızda bir torrent programında açıp indirme işlemini başlatıyoruz. Bu sitede ise bilgisayarınıza bir torrent servisi kurmanıza gerek kalmadan indirme işlemi yapabilmeniz sağlanıyor. Elbette en iyisi değil ama bilgisayara program kurulmama kolaylığı açısından tavsiye edilebilir.

Ödev İndir

enfant_62.gif
Ödev bulabileceğin harika bir site.Tembeller artık 0 almayacak: )
Tags:

motorsiklet gösterisi

meraklısına motorsiklet gösterisi.motrosiklet show unun bu kadarı.ağzınız açık izleyeceksiniz.bir bakın derim
Tags:

Akvaryum Sahibi Olmak ya da Olmamak

th_screen2.jpg
bu oyunda akvaryum işletiyorsun.. sabır isteyen bir oyun.. önce yumurtaları bırakıyorsun.. sonra balıkların büyümesini bekliyorsun.. 20 yaşlarına gelince olgunlaşıyorlar.. olgun balıkları çiftleştirebiliyorsun, satabiliyorsun.. değişik türdeki balıkları çiftleştirince daha pahalı oluyorlar.. gerçi fiyatını sen koyabiliyorsun.. akvaryuma çeşitli şeyler alabiliyorsun.. gerçek zamanlı bir oyun.. bi kere başlayınca bilgisayarını kapatsan bile o hep devam ediyor.. güzel bi oyun her ne kadar anlatamasamda.. ana menüde help kısmında şekilli anlatım var..
Tags:

Engin Günaydın Volume-5

Gittikçe volume ler artıyor.Volume lar arttıkça sona yaklaşılıyor.Engin günaydın yine karşınızda...

super bi oyun sitesi

Reflexive02.jpg
Bu oyun sitesindeki oyunların kaliteleri kucumsenemeyecek kadar iyi... Site oyunların 60 dakika oynanabilen demolarını indirmenize izin veriyor, begendiginiz oyunu satın alabiliyosunuz... "Niye o kadar para vereyim" diyenlere bitavsiye : oyunların buyuk bolumunu emule'den indirmek mumkun :)
İçeriği paylaş