ders

Yaratıcı Videolar

Tanıtım, reklam ve uygulama ders videolarının kaliteli bir şekilde derlenmiş haline bu siteden ulaşabilirsiniz. O kadar güzel şeyler var ki eklemek için görsel seçeyim derken 1 saat geçirmişim ekran başında... Özellikle Deneysel (experimental kısmındaki videoları izlemeye doyamayacaksınız.

online test ( ders ) sitesi

testler_logoTESTLERONLINE.jpg
oks ve öss için ilköğretim 4'ten başlayarak 4,5,6,7, ve 8. sınıflarla ilgili testler bulunan sınava hazırlık için kaynak bir site. işallah sınava hazırlananlara katkısı olur :)

Online Çizim Kursu

1934.jpg
Resim çizmeyi seviyorsan bu site tam sana göre! Sitede çok geniş bir ders arşivi var dersler *.pdf formatında ve oldukça açıklayıcı! Adım adım acemilikten uzmanlığa doğru bir çizim kursu seni bekliyor! Siteye üye olmadan derslerin sadece tanıtımlarını görebiliyorsun, üye olmak için bir e-mail adresiyle kayıt olman gerekiyor.

Sana 3 Boyutlu İnsan Kafası Çizmeyi Öğreteceğim !!!

948.jpg
Çok güzel bir ders buldum ve seninle paylaşmak istedim, 3 boyutlu tasarım yapıyorsan muhakkak biliyorsundur, yine de bak, ingilizce bilmiyorsan da önemli değil ilüstrasyonlar güzel ve oranları görebiliyorsun... 2.saydaki sonuçlara bakarak herşeyin kökünün resim olduğu açık...
İçeriği paylaş