arşiv, erotik

Dünyanın EN BÜYÜK Yap-Boz Arşivi

Bir sürü resim var siz o resimlerden birin yap-boz olarak seçiyorsunuz. yap-bozun kenarlarının nasıl olacağına ve kaç parça olacağına karar verip oynuyorsunuz. Bence güzel, geniş kapsamlı bir site...

Nefis Fotoğraflar

deck.jpg
Burası güzel bir fotoğraf sitesi... istediğin şekilde arama yapabilirsin. Ayrıca haftalık seçmelerini de ana sayfada sergiliyorlar. Aradabir ziyaret edilesi, kurcalanası, hatta kaynak yapılası buldum. Kayıt olursan sen de ekleyebilir, yorum yapabilirsin.

Victoria's Secret

821.jpg
Aslında bayanlara özel bir sayfa ama erkeklerde bu güzelliği kaçırmamalı derim ben. Erkeklere uyarım görüntüleri görüp aşka gelip shoptan alışveriş yapmasınlar çünkü aldığın ürünün yanında bayanları göndermiyorlar... (yukarıdaki "panties" bölümüne tıklayarak devam edebilirsin :)

tarihin ilk bilgisayarları

819.jpg
İşte hep bunu merak etmişimdir, ilk bilgisayarı kim yaptı nasıl oldu, kim düşündü, nereden geldi akıllarına!!! Neyse zamanla bunu da öğrendik. Ama geçmişe dönüp baktığında günümüzde artık sadece adları kalmış. Şimdi gireceğin sitede bunların hepsini tek tek görebilirsin! İçindeki kartlara iyice bak!!!

Eeeee Bulmaca Bu Bulmaca :)

745.jpg
Fareyle tıklama falan yok gayet resmin üzerine geldiğinde resim değişiyor sen de bütünü oluşturmaya çalışıyorsun! Bir ipucu resmi merkezden yapmaya başla :) Resimler gayet hoş çekik gözlü güzellerin fotoları... Tamam hafif bir erotizm kokusu da var ama öyle artı bilmemkaç yazacak birşey sayılmamalı bunlar :)

Dehşet Arşiv- ünlülerin duvar kağıtları

649.jpg
Bir sürü ünlünün boy boy duvar kağıtları var bu sitede, istediğiniz boyu indirin. Birçok ünlünün ne kadar güzel olduğuna inanamayacaksınız. Dünyadaki bütün ünlüler sanki burada, aradığın kim olursa olsun sayısız manken, şarkıcı ve aktiristler burada... Tek dezavantajı erkekler yok evet erkekler yok, kızlar biraz kızacak ama bugün erkeklerin şanslı günü :)

Binlerce Çeşit Video

641.jpg
Bu sitede acayip güzel videolar var. İlk girdiğimde 100 mb video indirdim :). Sitenin özelliği, birçok kategoride video bulundurması, komik, iğrenç, acayip videolara rastlamanız mümkün. Bir de sitenin sahibi her ay yollanan videolara ödül veriyor, gerçi ödüller komik ve amerikan ödeme sistemine sahip kişiler para kazanabiliyorlar. Video çekip göndermeseniz bile indirdiklerinizle mutlu olabilirsiniz. Tabi malum erotik videolarda var, ama porno yok heyecanlanmayın.

Monitör Camının İçini Temizle...

172.jpg
Belirli aralıklarla monitörünün ekranını nemli bezle siliyorsundur. Peki ya camın iç yüzeyi? Orası kirlenmiyor mu zannediyorsun? Neyseki imdadına yepyeni bir temizlik harikası yetişiyor... Aşağıdaki linke tıkladıktan sonra karşına çıkan mükemmel temizlik sistemini kullanarak monitör camının iç tarafını tertemiz yapabilirsin. Kolay gelsin...

Puma'nın Billboard Reklamları...

036.jpg
Dünya üzerinde sadece Türkiye'de Puma, Nike ve Adidas'tan daha pahalıya satılıyor... Sebebi çok açık: Tikky gençlik! :) Fakat Puma, Avrupa'nın bazı ülkelerinde billboardlarda öyle bir reklam yayınlamaya başladı ki reklamdaki resim, özellikle bayanları oldukça kızdırdı! Eğer sen de bu markanın ayakkabı ve çantalarını kullanıyorsan pek sevmeyeceksin...<br><br>
İçeriği paylaş