Ünlüler

Justin'in sevgilileri

Tags:

Ünlülerin Az Bulunur Fotoğrafları2

5211334346_59fd0e623a_b.jpg
Michal Kaine, Audrey Hepburn, Yul Bryner, Gregory Peck gibi eski toprak ünlülerin az bulunur fotoları

Ünlülerin Az Bulunur Fotoğrafları

stars_20.jpg
Kimler yok ki, micheal douglas dan Kurt Cobain'e, adolf hitler den stanley kubrick'e kadar birçok ünlünün az bulunur fotoğrafları. Hayatlarından işlerinden ilginç anlar !!!

Manken Oyunları, Kağıt Bebekler

doll.jpg
Kuzenim için aradığım bulduğum bir oyun sitesi Kağıt bebeklere elbise yerleştirmek gibi çok temel bir kuralı dışında her mankene sanatçıya kişiye farklı kıyafetler önermesini beğendi benim kuzen...

Manken Oyunları

paris.jpg
admin abinin icerixinden sonra biraz kurcalayınca bizler için de eğlencelik şeyler olabileceğini gördüm bu "giydirme" konusunda :)

İnternet ünlüleri klibi

Tamamen internet aracılığı ile ünlü olmuş sıradan insanların olduğu bir kolaj çalışması! Sıkı net takipçileri bu ünlülerin çoğunu hatırlayacaklar... hele numanuma'yı hepimiz biliyoruz sanırım!

ELVIS

elvis_blues.jpg
Elvis'in resmi websitesi. Hakkında birçok bilgiye ulaşabilir, bir kaç şarkısını "izeleyebilir", Elvis ile ilgili dünya çapında yapılan organizasyonlardan haberdar olabilrsiniz...

Hangi ünlüye Benziyorsunuz?

logo_mini.png
Fotoğrafınızı yükleyin hani ünlüye benzediğinizi öğrenin, beklentilerimin üzerinde sonuç verdi gayet iyi çalışıyor...

LİKE-like-LİKE-like

logo-like.gif
sitede dünyanın en ünlü yıldızlarının tanıtımlarda, galalarda, partilerde tercih ettikleri aksesuar, çanta, ayakkabı ya da saat konusunda marka tercihlerini görebiliyorsunuz. Örneğin; Paris Hilton'un kolundaki saate tıkladığınızda, bu ürünün markası ve fiyatı... karşınıza çıkıyor.
İçeriği paylaş