şarkı

şarkı notaları

turkcemuziklogo.gif
bir sürü şarkının notalarının bulunduğu bir site. ayrıca sol taraftaki bölümlerden müzik ile ilegili başka bilgilere de ulaşabiliyorsunuz.

Bana kitap al???!!

2.jpg
Yabancı bir şarkı... Ama bu üç adam buna türkçe sözler yazmış... Ya da uyarlamış! Suratlatındaki ifadeye ve türkçe kelimelerin yabancı olanlarla olan "uyumuna" dikkat.. çok bomba.

Bulunmayanı Bul ;)

Müzikle ilgilenenler ve müziksiz yaşayamayanlar için harika bir site.. Piyasadaki şarkılardan çok mu sıkıldın ? Yeni bir ses yeni bir soluk mu arıyosun? İşte tam sana göre bir yer.. İstemediğin kadar amatör grubu bulup keşfedebilecegin, şarkılarını indirip bütün albümleri inceleyebileceğin bir site ;).. Benim simdilik favorim kervin adında bi arkadaş... Bulunuz... Dinleyiniz :D

Şarkıyı Söylemeye Çalışın Bakem

1906.jpg
Bence şarkı güzel, hiç enstrüman da yok, sözleri çok güzel.. Çok da eğlenceli bir şarkı. Ben bayaa uğraştıktan sonra söyleyebildim :D

elalemin çocukları neler yapıyo

1779.jpg
11 yaşında okul merasimine katılmış gibi duran bir kız çocuğundan nasıl böyle bir ses çıkar? Valla ben anlamadım, ama katıldığı yarışmada herkesi silip süpüreceğe benziyor! 11 yaşında 30 yaşında 20 yıllık eğitim almış gibi şarkı söyleyen bir kız. İnanmıyorsanız siz de dinleyin!

Mumların Şarkısı..

1556.jpg
mumlara tıklayınca feryat figan şarkı tutturuyolar ama çok komik oluyo cidden.. kırmızı mum orkestra şefi ;)

Doğduğun Günde Hangi Parça Liste Başıymış?

1006.jpg
Ben doğduğumda İngiltere, Madonna'nın Papa Don't Preach'ıyla yıkılıyormuş. Sen doğduğunda ne dinleniyormuş, merak ediyosan, robot hazır . (sadece Amerika ve İngiltere listeleri için sonuç verebiliyor bilgin olsun.)

Bir Playback Klasiği Olabilir :)

913.jpg
Ben izlerken çok güldüm bu japonlara eminim playback yapan bu iki japon çocuğu görünce sende çok eğleneceksin. Biraz beklemen gerekiyor site yüklenene kadar ama inan deyecek beklediğine, özellikle öndeki japon çocuğa dikkat kesinlikle 10 numara :)<br /> Ha bir de en arkada bi japon var o da oynadığı oyun da iyi hırs yapmış bizimkileri taktığı bile yok :)

Bağımsız Kadın

871.jpg
Bir grup dertli kedi (!) baştan sona bir şarkıyı sana klip olarak izletiyorlar! Sanırım şarkının ismi "independent woman" neyse izle kendin karar ver ben çok beğendim ve birçok arkadaşıma yolladım bile :)

bu ne kardeşim ??

806.jpg
Bu Biraz tuhaf bir site, hakkaten de sinir bir site... Eski yabancı şarkıları söyleyen ilginç biri ve ilginç bir fotoğraf... Asap bozucu hatta... Kardeşim hiç işiniz yok mu ya...
İçeriği paylaş