Erkek

Erkeklere Görgü Ve Yetenek Testi...

1325.jpg
Elinde bir adam var ve ona verilen görevlere en mükemmel şekilde yapman isteniliyor. Seviyeler var ve her seviyenin görevleri farklı. Hadi kolay gelsin...

Erkek Taşlama

1190.jpg
Evet kızlar bu içerix sizin için. Erkeklerden intikam almanın tam vakti. Kolay gelsin. Kafalarını yarın:D...

Victoria's Secret

821.jpg
Aslında bayanlara özel bir sayfa ama erkeklerde bu güzelliği kaçırmamalı derim ben. Erkeklere uyarım görüntüleri görüp aşka gelip shoptan alışveriş yapmasınlar çünkü aldığın ürünün yanında bayanları göndermiyorlar... (yukarıdaki "panties" bölümüne tıklayarak devam edebilirsin :)

bu duyguyu erkekler iyi bilir!!!

814.jpg
Ya bu filmi her seyrettiğimde yaşadığım o acı duygusunu tarif edemem !!! Bilmiyorum bunu kızlar nasıl algılar ama bu filmi seyreden bir erkeğin surat ifadesini görmenizi tavsiye ederim !!! İnanılmaz feci... berbat bir şey yaaaaa !!! bir erkek olarak hemcinslerimle acımı paylaşırım :)

e bizde görelim şu takvim neymiş

784.jpg
Medyada ve de televizyonda yıllardır bundan daha fazla merak uyandıran bir olay ben bilmiyorum. Kim Pirelli takvimi adını duyunca merak etmez? Bunu nasıl başardılar bilimiyorum... İşte 2006 nın takvimi de var burada... Pirelli'nin resmi sitesi... daha ötesi yookk :)

Bakalım Hangi Ünlüye Benziyorsun!

763.jpg
Bu siteye fotoğrafını upload ediyorsun! Seni şöyle bi tarıyo sonra hangi ünlülere benzediğini söylüyo... İlk başta sana en cok benzeyeni buluyo sen ordan diğerlerine de bakabiliyosun! Hatta denemek icin ben ünlülerin kendi fotoğraflarını da koydum direk kendileri çıkıyo!!! Eminim saatlerce başından kalkamayacaksın!!! :)

Lust for Bust: Başını çevir, röntgene başla...

593.jpg
İnsanı hırslandıran, tutkunluk yaratan erkekler için yapılmış çok eğlenceli ve bir o kadar da zevkli bir oyun. Siteye girince ‘play now’ butonuna basarak oyuna başlıyorsun. Oyuna başladığında amacının ne olduğunu anlayacağına eminim ama ben gene de yazayım. Bu oyunda amacın Röntgencilik! Bir bekleme salonunda görüşeceğin kişiyi bekliyorsun ve yanında da çok hoş, mini etekli, göğüs dekolteli bir hatun oturuyor. Tabii hemen erkeklik duyguların kabarıyor. Kadının göğüslerine bakmaya çalışıyorsun. Eğer kadının içine düşersen kadın seni yakalıyor. Oyunda 60 saniye süren var.

En çok söylenen yalanlar...

574.jpg
Belirli zamanlarda hepimizin ufak, büyük demeden yalanları olmuştur. Peki ama yalan nedir? Yalan en basit haliyle “gerçeğin olduğundan farklı gösterilmesi ya da gizlenmesi’ olarak tanımlanır. Annemize, babamıza, arkadaşlarımıza, eşimize vs. ‘ihtiyaç’ duyduğumuzda yalan söyleriz ama neden? Yalan söylemek aslına bakarsanız kötü değildir. Tabii nedenine de bağlı. Fakat yalana kötü dememizin sebebi genelde sonuçlarının olumsuz olması. Yani yalanın kötü olması yalanın söylenmesi ile ilgili bir şey değil, yalanın ortaya çıkması ile ilgili bir şeydir.

Anna Kournikova Hayranlarına...

521.jpg
Çok değil bundan birkaç yıl öncesine kadar tenis kortlarında esmeye başlayan bir rüzgardı bu sevimli ve küçük kız. Aradan zaman geçti ve bu kız tenisteki başarısını kaybetmeye, o esen rüzgarda yerini önce hafif bir melteme sonrada bir vantilatörden çıkan umutsuz ve yetersiz bir hava akımına bıraktı. Geriye ise paparazziler için muhteşem bir kaynak kaldı. Eh normal çünkü kızımız pek bi güzelleşti, büyüdü, serpildi. Birde medyatik ilişkilerde bulununca gündemden inmeyen birisi oldu. Evet gelelim asıl meseleye.

Desperate Housewives'dan Eva Longoria...

514.jpg
Bugün sana bir kötülük yapmaya karar verdim. Havalar sıcak ve bunaltıcı, hatta delirtici. Birde ben bunun üstüne havayı iyice ısıtacak, tansiyonları yükseltecek bir site ekliyorum buraya. Eva Longoria'nın birbirinden güzel resimlerini bulabileceğin bir site bu. Kimdir bu Eva Longoria dersen hemen bir önbilgi vereyim sana. Hani şu CNBC-E'de yayınlanan, yayınlandığı günden beri ortalığı kasıp kavuran Desperate Housewives dizisi varya işte oradaki 'Bayan Solis'i' canlandıran esmer güzeli.
İçeriği paylaş