ateş

Kırmızı Oyun (RED)

Bu basit ama keyifli oyunda amacınız savunduğunuz üsse gelen topları göktaşlarını vs uzak tutmak. Bunun için de iki ateş şekliniz var bir fare tıklaması ki bu fazla enerji harcamaz diğeri de klavyenizdeki Space (boşluk) karakteri... Oyunun grafikleri ve arka fon müziği o kadar başarılı bir şekilde kugulanmış ki oynadığınız oyunun basitliğinden keyif almaya başlıyorsunuz... (enerji barına dikkat tükenince bir süre ateş etmeyin dolar) İyi oyunlar

Kaleleri Yıkalım!

Milattan önce 500 yılından başlayarak 1700lere kadar geldiğiniz bu oyunda seviyeleri kaleleri yıkarak aşıyorsunuz. Oyunun oynadıkça öğreten bir yapısı olsa da sadece fare kullanmanın yeteceğini belirteyim! iyi oyunlar..

Kelime Savaşı

Bu oyunda olabilkdiğince hızlı bir şekilde yukardan aşağıya akan yazıları yazarak yok ediyorsunuz. Kolay gibi görünebilir ama değil. Kelimelerin ingilizce olması da dil geliştirir diyelim :)

Ricochet Öldürür

08.JPG
Bu keyifli oyunda sayılı kurşuna sahip bir katil olarak kurşunlarınızı sektirme yoluyla daha çok kişiyi aynı anda vurmayı planlayacaksınız. Merak etme sana birşey olmuyor yanlız kurşun bitmesin aman diyim :)

Küp Kafalardan Odalar Oyunu (Boxhead - the rooms)

bomba.jpg
Bu klasik oyun bir süre hastalığınız haline geleceğine emin olduğum oyunlardan biridir. Oyun basit yön tuşlarıyla hareket ediyorsunuz, boşluk (space) tuşuyla da ateş ediyorsunuz ve 1-2-3-4-5-6-7-8 nolu tuşlarla da silah değiştiriyorsunuz. Silahlar siz zombileri telef ettik çe ortaya çıkıyor. Nasıl keyifli olduğunu şöyle belirteyim; tam bir saattir bu icerixi göndermeye çalışırken imaj için printscreen amacıyla oyunu oynuyorum ve her seferinde kendimi kaptırıp oyun sonunu kahretsin deyip yeniden başlıyorum :)))))) İyi eğlenceler...

düello

duello.jpg
güzel bi düello oyunu...silahı nasıl çıkartıyo ama
Tags:

Gun Run!!!

716.jpg
Güzel oyun space tuşu zıplatıyor fareyle nişan alıyorsun sol klik ateş ediyor... Eğer havadaki dönen çemberleri yokedersen ekstra şeyler de olabiliyor ateş topu olarak uçmak gibi... Dikkat et saatlerini verebilirsin bu oyuna! Delirdim!!!
İçeriği paylaş