masaüstü

Masaüstü Video Kayıt

Masaüstü basit kayıtlarınızı yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siteye girince üye olmadan (üye olunca size ait my screencasts diye bir durumdan faydalanabiliyorsunuz) masaüstü video kaydına başlayabiliyorsun... 5 dakikalık bir sınır içerisinde ne yaparsan kaydedip direk youtube da yayınlama imkanı veren ve bu kadar kolay bir arayüz kullanan ikinci bir yer bilseniz de bunu da bir deneyin derim...

Simgelerin Savaşı :)

919.jpg
Bu sayfayı açtığında masa üstündeki ikonların kavga ettiklerini görüceksin. Bence başarılı bir animasyon. iyi eğlenceler :)

Birbirinden güzel duvar kağıtları...

621.jpg
Canınız sıkıldığında ya da internette eğlenceli vakit geçirmek istediğinizde girebileceğiniz güzel bir site ‘HayalEvi’. Cep telefonlarından sinemaya, kültür-sanattan oyunlara birçok ilgi çekici bölüm bulunuyor. Bir de sitede 34 ana başlıkta toplanmış harika bir wallpaper arşivi var. Çizgi kahramanlar, Extreme sporlar, Hayvanlar alemi, Atatürk ve Sinema bu başlıklardan sadece birkaçı. Günün duvar kağıdı, Bu ay en beğenilen ve Top100 başlıkları altında da en beğenilen duvar kağıtlarını bulabilirsin. Seçtiğin duvar kağıdını 800x600 ve 1024x768 boyutlarında indirebilirsin.
İçeriği paylaş