marş

Kırmızı Oyun (RED)

Bu basit ama keyifli oyunda amacınız savunduğunuz üsse gelen topları göktaşlarını vs uzak tutmak. Bunun için de iki ateş şekliniz var bir fare tıklaması ki bu fazla enerji harcamaz diğeri de klavyenizdeki Space (boşluk) karakteri... Oyunun grafikleri ve arka fon müziği o kadar başarılı bir şekilde kugulanmış ki oynadığınız oyunun basitliğinden keyif almaya başlıyorsunuz... (enerji barına dikkat tükenince bir süre ateş etmeyin dolar) İyi oyunlar

görev mars

mars-atmosphere.jpg
kızıl gezegen mars hakkında bir çok görsel bilgiyi bulabileceğin bir site..nasanın mars üzerine neredeyse bütün çalışmalarının toplandığı bu sitede gönderilen roketler hakkında bilgi bulabilirsin, hatta videolarını izleyebilirsin, mars görevi hakkında bilgi alabilirsin(ingilizce ne yazık ki), marsın haritası üzerinde gezinebilirsin, hatta abartıp marsa giden araçları kullanabilirsin (evet ciddiyim).. kesinlikle bi girilip bakılası bi site ;)

Istediğin ülkenin Milli Marşını dinle

1490.jpg
Hemen hemen her ülkenin milli marşlarını dinleyebiliyorsun, ben Amerika, Japonya, Almanya, Çin'in marşlarını dinledim. Bence Türk Milli Marşı hepsinden güzel, sizce? (100'ün üstünde milli marş var)

elalemin çocukları neler yapıyo

1779.jpg
11 yaşında okul merasimine katılmış gibi duran bir kız çocuğundan nasıl böyle bir ses çıkar? Valla ben anlamadım, ama katıldığı yarışmada herkesi silip süpüreceğe benziyor! 11 yaşında 30 yaşında 20 yıllık eğitim almış gibi şarkı söyleyen bir kız. İnanmıyorsanız siz de dinleyin!

Mars'tan Görüntü

1628.jpg
resmi büyük göstere basınca yerde bir kafatası mı görünüyor ne?
İçeriği paylaş