klavye

Kırmızı Oyun (RED)

Bu basit ama keyifli oyunda amacınız savunduğunuz üsse gelen topları göktaşlarını vs uzak tutmak. Bunun için de iki ateş şekliniz var bir fare tıklaması ki bu fazla enerji harcamaz diğeri de klavyenizdeki Space (boşluk) karakteri... Oyunun grafikleri ve arka fon müziği o kadar başarılı bir şekilde kugulanmış ki oynadığınız oyunun basitliğinden keyif almaya başlıyorsunuz... (enerji barına dikkat tükenince bir süre ateş etmeyin dolar) İyi oyunlar

Kelime Savaşı

Bu oyunda olabilkdiğince hızlı bir şekilde yukardan aşağıya akan yazıları yazarak yok ediyorsunuz. Kolay gibi görünebilir ama değil. Kelimelerin ingilizce olması da dil geliştirir diyelim :)

Klavyeyle Yazı Yazma Hızını Ölç

008.jpg
Gördüğün sözcükleri ne kadar hızlı yazabildiğini test etmek için harika bir flash oyun. Kelimeler soldan sağa ilerlemeye başlıyor. Sen kelimenin her harfini yazdığında o harf yok oluyor. Tamamladığında da yeni bir kelime geliyor. Kelime, ekranın sağındaki sınıra gelmeden yazma işlemini bitirmelisin ki oyun devam etsin. Böyle böyle üst levellere geçiyorsun. Oyun sonundaki puanınla genel ve kendi ülkendeki sıralamanı görebilirsin.
İçeriği paylaş