çizgi

Evrim Videosu

İnsanoğlu evriminin teorisi üzerine güzel bir anime... Yapılış tekniği gerçekten başarılı, kendini izletiyor...

Yeşille Buluş!

Siz yeşil bir noktasınız ve yeşil daireye ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oldukça iyi bir fizik motoru olan oyunun farenizin hareketine yönelen bir izden ibaret olmasına rağmen inanılmaz bağımlılık yapan bir yapısı var!..

marvel'den çizgi harikaları

marvel01.jpg
Ünlü marvel çizgi romanlarının gelmiş geçmiş en iyi kapaklarından ilk 50'yi listelemişler. Bu muhteşem çizimleri oldukça kaliteli olarak görebilirsin. Meraklısı olmayanın bile ilgisini çekecek kadar başarılı bence.

Çocukluğumuzun Çizgi Filmleri

1659.jpg
bu sitede çocukluğumuzda izlediğimiz bütün çizgi filmler var. hatta bazılarının videolarını veya müziklerini indirebilirsin. hadi gir bak nostalji yaşa ne duruyosun:)

Canavarları Avla

1582.jpg
gerçek sokaklarda canavar avındasın.kolay gibi gözüken bi oyun ama gittikçe zorlaşıyor. ses mutlaka açık olsun oyunu oynarken...

Bay Meraklı'nın maceraları

1572.jpg
Cenk Koray'ın sunduğu Stüdyo Pazar programında tanıştığımız Bay Meraklı'nın maceraları.

Eğlenceli Pixar Animasyonları...

513.jpg
Pixar; Toy story, Monsters, Finding Nemo, The incredibles ve bunlar gibi pek çok animasyon filmine imza atmış oldukça başarılı bir şirket. Eğlenceli, sürükleyici ve başarılı görüntülere sahip olan bu animasyonları izlemek gerçekten çok eğlenceli, çok zevkli oluyor. Bu sitede Pixar yapımcıları tarafından yapılmış daha önce hiçbir yerde görmediğin kısa animasyonlar, fragmanlar mevcut. Animasyonların kalitesi son derece güzel. Sitede ayrıca animasyonların nasıl yapıldığından, gelecekteki filmlere ve filmlerin fragmanlarına kadar ulaşabileceğin pek çok seçenek var.
İçeriği paylaş