tv

Bitmeyen müzik kanalı

Beğendiğin grubun adını yaz, çalsın dursun

Dizi Severler Buraya!

heroes_s1final_cast1.jpg
Dizi olayı son zamanlarda aldı başını gitti iyice... herkes en az bir dizinin seveni ve / veya delisi. Eee, hal böyle olunca bu dizilerle ilgili haber veren takip yapan, vb. site kurmak da farz olmuş. Ben bu siteyi faydalı buldum; güncel yabancı dizilerle ilgili. Tavsiye ederim.

Tjk İle İlgileniyorsan...

atlar.jpg
Tjk ile ilgileniyorsan bu site tam sana göre... At yarışları hakkında istatistik, hava durumu, bahisler, canlı tv yayını, radyo yayını diye uzayıp giden bir fonksiyon listesi var. Ayrıca Tjktarihi hakkında bilgi alabilmen dışında "yarışseverin rehberi" diye bir kitapçık bile hazırlanmış!

fragman tv

herkesden önce sen seyrettt. :)

Internet TV

img_screen_win.jpg
Bu sitedeki programı indirerek internetteki "video yayınlarına" "televizyon yayınlarına" bağlanabilirsin. rss formatının video versiyonu olan bu sistem için güzel bir isim bulmuşlar: "demokrasi ye kavuş" çünkü istediğiniz programı izlediğiniz bir televizyon bu, eğe sınırsız bağlantın varsa programları o arkadan sürekli indirebiliyor, dikkat et harddiskin dolmasın :))

Kanalların En Rezil Anları

Burada bazı yabancı kanalların yayın sırasında nasıl rezil olduklarını kahkahalarla izleyeceksin. Müthiş bir video... İyi seyirler!

Dünya Kanalları...

1352.jpg
Dünya ülkelerinin televizyon kanalları burada... Bazı ülkelerin kanallarını izleyince bizimkilere şükretmeye başladım:)...

BBC yayına geç kalıyor!!!

764.jpg
Kahramanımız BBC de çalışan kasetçi çocuk. BBC'de düzenlenmiş bir ödül töreninin ardından herkes çok içmiş, ortalık sarhoş ve şişe kırıkları ile dolu, bu nedenle çok dikkatli olması lazım. Yapmanız gereken yayın kasetlerini toplamak ve asansöre binip yayına yetiştirmek, ama o kadar da kolay değil, oyun ok tuşları ile oynanıyor, bazen kasetlere erişemiyeceksiniz bu durumda şalterlerden birini yeşile çevirmemişsiniz demektir, haydi BBC'ye.
Tags:

Internetten televizyon seyredelim...

568.jpg
Belli başlı medya kuruluşları ve internet şirketlerinin bütünüyle izleyicinin kontrolü altında olan interaktif televizyon oluşturma girişimleri hız kazanıyor. Amerikalı tüketiciler internette program izlemenin gittikçe daha fazla zevkine varırken, web'le televizyonun interaktif ve anlık yayın özelliklerini bir potada eriten yayıncılık anlayışı yavaş yavaş geleneksel televizyonların yerini alıyor. Şimdi bu teknoloji Türkiye içinde geçerli. Siteye girdiğinde dünyanın çeşitli ülkelerinden onlarca kanalı belirli kategorilere ayrılmış hali ile internet üzerinden izleyebilirsin.
İçeriği paylaş